Współpraca

W związku z dużym zainteresowaniem systemem przesuwnym przeznaczonym do zabudowy balkonów i loggi poszukujemy firm na terenie szczególnie woj. podlaskiego, ale i również całej Polski, które chciałyby z nami współpracować.

Zapewniamy:

Profesjonalne szkolenie montażowe

Wyłączność na terenie działalności

Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych

Dostawę większych zamówień własnym transportem

Stabilne ceny

Współpraca z naszą firmą polega na zakupie od nas przygotowanych, obrobionych, złożonych i gotowych do montażu u klienta poszczególnych elementów zabudowy balkonu czy loggi. Elementy te są wykonywane w naszej firmie produkcyjnej pod Białymstokiem po wcześniejszym otrzymaniu faksem zamówienia wraz z wymiarami. System zabudowy, który Państwu proponujemy jest kompleksowym dla większości balkonów i loggi. Oznacza to, że otrzymujemy szczelną konstrukcję poprzez rozwiązanie problemu zabudowy dolnej części pod przesuwnymi segmentami.
Wykonujemy konstrukcje w trzech odmianach:
 • Okna przesuwne z wykończeniem dolnej części panelami PCV
 • Drzwi przesuwne (od podłogi balkonu do sufitu) ze szprosem wzmacniającym na wysokości balustrady
 • Same segmenty przesuwne (montowane w sporadycznych przypadkach, gdy balustradę stanowi mur, np. z cegły)

Ta ilość wariantów w zupełności wystarcza, aby zadowolić każdego klienta i wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom, którymi kieruje się zabudowując balkon czy loggię.

Zachęcamy również do podjęcia z naszą firmą współpracy w zakresie gotowych wyrobów lub materiałów do produkcji:
 • żaluzji poziomych i pionowych,
 • rolet materiałowych wszystkich typów,
 • rolet zabezpieczających,
 • bram rolowanych
 • siatek przeciw owadom.

Istnieje możliwość dowozu naszym własnym transportem. Zapewniamy korzystne ceny oraz rabaty przy większych zamówieniach.

Zadaj pytanie
  Kliknięcie “wyślij zapytanie” jest równoznaczne z akceptacją naszej polityki prywatności

  Opinie

  Joanna Czaja

  Profesjonalna obsługa, bardzo doba jakość wykonanej usługi, terminowość wykonania usługi, fachowe doradztwo, polecam firmę zamawiającym, znajomym i nie tylko.

  Dorota Makarewicz

  Jestem bardzo zadowolona. Rolety pięknie prezentują się na oknie, w 100% spełniły moje oczekiwania. Dziękuję również za cenne porady związane z doborem tkanin. Polecam!

  Szymon Kołakowski

  Profesjonalna obsługa. Precyzyjny, szybki i bezpłatny pomiar. Szybka i terminowa realizacja. Rolety są wysokiej jakości. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalnego montażu rolet.

  Darek Krasucki

  Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Jakość usługi na najwyższym poziomie. Wszystko wykonane zgodnie z ustaleniami oraz w wyznaczonym terminie.

  Agnieszka Dąbrowska

  Rzetelna firma, wspaniały kontakt. Bardzo dobra obsługa, terminowość i profesjonalizm. Zabudowa prezentuje się pięknie! Serdecznie polecam.